Foglalkozás-egészségügyi alapellátás rendelők

Telephely neve

Orvos

Asszisztens

Rendelési idők

Cím

Tel.

E-mail

H

K

SZ

CS

P

Csongrádi rendelő Dr. Olajos Katalin Katonáné Hevesi Ágnes 11 – 15.30 -   - - 6640 Csongrád, Gyöngyvirág u.5. +3663484220 mediteam.csongrad@ csongradrendelo.hu
Dr. Törköly Róbert   12.30 –17.30 12.30 – 17.30
Derkovits fasori rendelő Dr. Gazdag Erika Csala Tiborné 12-
16
8 - 10 8 - 10 12-
16
- 6726 Szeged, Derkovits fasor 7-11. +3662401088 drgazdag@mediteam.hu
Gumigyár 
rendelő
Dr. Vincze Anna Dobó Imréné 7.30-
10.30
12.30-
15.30
8.30-
11.30
9.30-
12.30
11.30-
14.30
6728 Szeged, Budapesti út 10. +3662566785 drvincze@mediteam.hu
Kiskunfélegyháza rendelő Dr. Fehér Andrea Kovácsné Kiss Andrea 8-
14
10 – 14 12-16 8 - 14 8-
12
6100 Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 6. +36305220701 kkfhaza@mediteam.hu
Kiskunmajsa Agrikon rendelő Dr. Molnár Márta Hódi Andrásné - - - 12-14 - 6120 Kiskunmajsa, Szélmalom sor 6. +3677582300 agrikon@mediteam.hu
Kisteleki 
rendelő
Dr. Torontáli Renáta Németné Lőkös Ágnes - 15-17 - 15-17 - 6760 Kistelek, Kossuth L.u.19. +3662259611 +36302066155 kistelek@mediteam.hu
Makói 
rendelő
Dr. Vanya Melinda Szabó Istvánné 8.30-
12.30
- 11.30- 15.30 8.30-
12.30
- 6900 Makó, Kórház u.2. +3662511171 mako@mediteam.hu
Dr. Barna Erzsébet - 8-13 - - -
Medicenter 3. rendelő Dr. Vincze Anna Zakar Erika 11-
14
8-11 12-
15
iskola szűrés 13órától 8-
11
6722 Szeged, Petőfi S. sgt. 39. +3662558887 drvincze@mediteam.hu
Medicenter 7. rendelő Dr. Tornyai Éva Halász Tímea 8-
13
- 8-
11
- - 6722 Szeged, Petőfi S. sgt. 39. +3662558883 drtornyai@mediteam.hu 
Dr. Olajos Katalin
  08- 15 11.30 - 15 8-
15
8-
12
drolajos@mediteam.hu
Takaréktár 1. rendelő Dr. Bilecz Rita Mulatiné Ilona 11-
16
8-
12
12-
16
8-
12
8-
12
6720 Szeged, Takaréktár u. 8. +3662440433 drbilecz@mediteam.hu
Takaréktár 2. rendelő Dr. Huszta Etelka Balázsné Elekes Andrea 8-
12
8-
12
- - 8-
12
6720 Szeged, Takaréktár u. 8. +3662440466 drhuszta@mediteam.hu
Dr. Barna Erzsébet - - 8-12 8-
12
-